Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

*Klienci, którzy rezerwują ofertę „Dłuższy pobyt, większa oszczędność”, oświadczają, że przeczytali i zaakceptowali poniższe warunki: 
Oferta obowiązuje dla pobytów o różnej długości, w zależności od wybranego hotelu. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu. 
Oferta umożliwia uczestnikom zdobywanie punktów w hotelach uczestniczących w programie. 
Rezerwacja musi był całkowicie przedpłacona w chwili rezerwacji. Rezerwacja dokonana w ramach oferty nie może zostać zmodyfikowana, anulowana ani wymieniona, nie może również być łączona z innymi zniżkami lub ofertami specjalnymi. 
Oferta obowiązuje w hotelach grupy Accor uczestniczących w programie, pod warunkiem dostępności pokoi wyznaczonych do udziału w ofercie. Śniadanie może być wliczone w cenę w wybranych hotelach. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu. 
Dostępne w ponad 2100 hotelach, w tym w: Mercure, Novotel, Delano, Fairmont, ibis budget, ibis, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, So Sofitel, Novotel Suites i Swissôtel.

Zostań z nami dłużej

Więcej przyjemności za mniej

*

Fantastyczne hotele kuszą, aby zostać w nich na dłużej. Czemu nie, gdy możesz wydłużyć pobyt i zaoszczędzić? Postaw na więcej relaksu, czasu z rodziną lub zabawy na wyjeździe służbowym — to wszystko możesz mieć taniej, jeśli zarezerwujesz co najmniej 3 noclegi na przynajmniej 15 dni przed przyjazdem.

Piękne otoczenie? Zamień hotel w domowe biuro i pracuj przyjemniej dzięki świetnemu widokowi z okna. Podróż służbowa w nowe miejsce? Wydłuż swój pobyt i zorganizuj zwiedzanie w czasie wolnym. Niezależnie od tego, czy chcesz urozmaicić codzienne obowiązki czy wyjazd służbowy, spakuj laptopa i spraw sobie przyjemność. Masz w końcu doskonały powód, aby wydłużyć swój pobyt. Zwłaszcza, gdy możesz skorzystać z dodatkowej zniżki 10% w wybranych hotelach jako uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless.