Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

Jetzt buchen!

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

ibis music

IBIS MUSIC POWRACA!

Muzyka brzmi lepiej, gdy jesteś w hotelu ibis.

Zarezerwuj swój kolejny pobyt w ibis już dzisiaj i zyskaj 25 % zniżki. *

🎼 
IBIS X MUSIC
Muzyka. Może uprzyjemnić dojazdy do pracy i zmienić zwykłe spotkanie z przyjaciółmi w niezapomniany wieczór. Jeśli więc cały czas wspominasz ostatni koncert i marzysz o kolejnym, ibis Music jest właśnie dla Ciebie.
❤️  
EUROPEJSKIE FESTIWALE W 2022 ROKU
Międzynarodowe festiwale muzyczne powracają, w tym Sziget Festival, dlatego w tym roku oferujemy ekskluzywny dostęp do biletów i bezcenne przeżycia zza kulis.
Przeżyj z nami tę niezwykłą przygodę!
🎟  
FANTASTYCZNE OFERTY 
Tu znajdziesz informacje o atrakcyjnych ofertach, ekskluzywnych biletach i wydarzeniach odbywających się przez całe lato. W łóżku SweetBed™ w hotelach ibis możesz zarówno posłuchać głośno muzyki, jak i słodko zasnąć. To z pewnością muzyka dla Twoich uszu!
🎸  
SERIA KONCERTÓW IBIS MUSIC 2022 
W tym roku organizujemy ponad 250 wydarzeń muzycznych w hotelach w całej Europie Północnej, od kameralnych występów Twoich ulubionych wschodzących gwiazd, po koncerty słynnych artystów.
🌃  
TWÓJ MUZYCZNY POBYT
Przyjedź do hotelu i daj się porwać muzyce — w naszych lobby znajdziesz całą gamę instrumentów muzycznych. Możesz wybrać jeden z nich i zostać prawdziwą gwiazdą wieczoru, a następnie odprężyć się, sącząc orzeźwiające drinki w naszych tętniących życiem barach.
📀  
NOWE PRZEBOJE!
Najnowsze playlisty stworzone przez artystów ibis MUSIC są dostępne na kanale ibis MUSIC w Spotify. Niezależnie od gustu muzycznego u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Po więcej muzycznych wiadomości...
sprawdź ibis na Facebooku
sprawdź ibis na Instagramie