Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

"BOOK WITH CONFIDENCE" RATE

Pricing conditions "BOOK WITH CONFIDENCE" RATE

Take advantage of the "Book with confidence" offer, a rate that can be cancelled free of charge, up to three days before your arrival.

No cancellation fees apply before 2 p.m. local time, up to 3 days before arrival. Please refer to your booking confirmation for the correct cancellation time, as it may vary at different hotels. Beyond this period, the amount due is not refundable, even if the reservation is cancelled or modified.

Offers subject to conditions and subject to availability of the hotel and the offer in the selected hotel.

Stays must be booked five days in advance.

Niech lato nigdy się nie kończy! Przeżyj niezapomnianą przygodę z hotelami ibis.

„Rezerwuj bez obaw” i zaoszczędź do 15%

*

Nadszedł czas, by wrócić do podróźowania. Hotele wróciły, nadeszło lato, więc czas zaplanować kolejną przygodę. Wiemy, że wprost nie możesz się doczekać, by znowu zacząć odkrywać świat, a my w ibis chcemy Ci w tym pomóc.

Niech to lato pozostanie w Twojej pamięci na długo. Czas znowu ruszyć w świat: odkryj buwary nad Wisłą w Warszawie, uwiecznij na zdjęciach barwne gdańskie kamieniczki, przenieś się do średniowiecznej legendy Krakowa i zakosztuj efektownej wyrazistości Poznania. W hotelach ibis nie możemy się doczekać, by stać się częścią Twojej przygody. Aby zapewnić Ci spokojny i bezieczny pobyt stosujemy rygorystyczny protokół sprzątania ALLSAFE – możesz mieć pewność, że wszystko będzie nieskazitelnie czyste przez cały okres Twojego pobytu.

Już teraz zarezerwuj swój hotel w ramach oferty „Rezerwuj bez obaw” z możliwością anulowania rezerwacji do 3 dni przed przyjazdem i zaoszczędź do 15%. Znów można podróżować i hotele ibis są gotowe na Twój powrót. Zarezerwuj teraz!