Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

Zarezerwuj teraz

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

*Oferta "Advance Saver" jest ceną (łącznie z podatkiem) podaną w momencie dokonywania rezerwacji i obowiązuje dla jednego pokoju (dla maksymalnie dozwolonej liczby gości w pokoju). Rezerwacji należy dokonać za pośrednictwem Internetu, infolinii lub bezpośrednio w hotelu. Stawka jest uzależniona od dostępności i ograniczona do liczby dostępnych pokoi przypisanych do oferty w dniu pobytu w wybranym przez gościa hotelu. Płatności należy dokonać w całości w momencie dokonywania rezerwacji. Płatności nie podlegają zwrotowi, także w przypadku anulowania rezerwacji. Oferta może być również dostępna ze śniadaniem w hotelach uczestniczących w programie. Zapoznaj się z warunkami dotyczącymi stawki w danym hotelu. Dostępna w hotelach Mercure, Greet, hotelF1, ibis budget, ibis, Delano, Fairmont, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Novotel, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, SO/, Novotel Suites, Swissôtel, Adagio Access, Adagio i Hipark by Adagio.

Planujesz wyjazd? Zarezerwuj wcześniej i zapłać mniej

Zaplanuj swój pobyt wcześniej i skorzystaj z niższych stawek

Zarezerwuj teraz *

Potrzebujesz zmiany otoczenia? Niezależnie od tego, czy marzysz o krótkim pobycie w swoim ulubionym mieście, czy planujesz wypad w zupełnie nowy region, zawsze dobrze jest zrobić rezerwację z wyprzedzeniem.

Dzięki naszej ofercie Advance Saver planowanie podróży z wyprzedzeniem opłaca się jeszcze bardziej. Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym więcej zaoszczędzisz – nawet do 25% na każdym pobycie w hotelu. Mając do wyboru setki hoteli, możliwości są nieograniczone. Wystarczy, że wybierzesz miejsce i zarezewujesz swój pobyt co najmniej 15 dni przed przyjazdem.

Dołącz do naszego wyjątkowego programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless i zaoszczędź dodatkowo do 10%.

Urzeczywistnij swoje marzenia i już dziś zarezerwuj następny wyjazd.