Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

WIĘCEJ KORZYŚCI W IBIS BUDGET

Stała zniżka 5% i punkty Rewards

*

Już teraz ibis budget dołącza do lifestylowego programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless.

Świat stoi przed Tobą otworem. Zdobywaj punkty każdego dnia* - w podróży, podczas kolacji ze swoją rodziną, podczas koncertu ze znajomymi. Od 18 grudnia 2019 także w hotelach ibis budget w Polsce!

Korzystaj z punktów Rewards, aby rezerwować noclegi, wymieniaj je u naszych partnerów lub spraw sobie przyjemność podczas wyjątkowych wydarzeń Limitless Experiences inspirowanych pasjami naszych gości - rozrywką, sportem i kuchnią. Zbieraj punkty dzięki noclegom w ibis budget w Polsce i ciesz się wyjątkowymi korzyściami, które rosną wraz z Twoim statusem. 

Podróżuj taniej z ALL - Accor Live Limitless już od pierwszej rezerwacji i oszczędzaj 5% podczas pobytów w hotelach ibis budget w Polsce. 

ibis budget  to rozsądny wybór dla tych, którzy lubią niskie ceny i szukają hoteli z miejskim charakterem. Docenisz wygodę, intuicyjny design, Sweet Bed of ibis budget oraz zdrowe i obfite śniadanie. Z myślą o gościach, którzy lubią aktywnie spędzać czas, hotele ibis budget są dogodnie zlokalizowane w pobliżu głównych tras, lotnisk oraz w niewielkiej odległości od centrów miast.

________________________

* 5 punktów Rewards za każde 10€ wydane w hotelach ibis budget

Odkryj hotele ibis budget > 

ibis budget - dla tych, którzy uwielbiają niesamowite ceny