Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

Zarezerwuj teraz

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

(*) Najniższe dostępne ceny. Oferta jest uzależniona od podanych warunków, dostępności hotelu i dostępności oferty w hotelu. Informację o cenie znajdziesz w warunkach sprzedaży. W zależności od kraju ceny mogą nie obejmować podatków, obejmować wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny) lub wyłącznie podatek VAT. Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub podatek turystyczny) zostaną podane na kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana jedynie w chwili rezerwacji.
Rezerwacje muszą być zagwarantowane kartą kredytową ważną co najmniej w pierwszym dniu pobytu.
W ramach 1 rezerwacji można zarezerwować do 6 pokoi.
Do godziny 18.00 w dniu zameldowania ta oferta może zostać zmieniona lub anulowana, a jej kwota podlega zwrotowi. Po tym czasie naliczona zostanie opłata za pierwszy nocleg. Bez przedpłaty. W niektórych krajach mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia.
Oferta zapewnia zakwaterowanie dzieci w pokoju rodziców i korzyści związane ze śniadaniem dla dzieci spożywających posiłek z rodziną. Korzyści mogą się różnić w zależności od zasad danej marki dotyczących dzieci. Zasady dotyczące dzieci mogą się różnić w zależności od hotelu - podczas dokonywania rezerwacji sprawdź warunki sprzedaży obowiązujące w danym hotelu.
50% zniżki na drugi pokój jest obliczane na podstawie średniej ceny noclegu, czyli ceny elastycznej za pokój zajmowany przez 1 osobę (ta sama zasada w przypadku 2 osób).

Spędź czas z rodziną za mniej

Zarezerwuj drugi pokój dla dzieci i zaoszczędź 50%

0 PLN za dziecko *

POLECAMY

  • WIĘCEJ NIESPODZIANEK W HOTELACH IBIS STYLES:
    - Apartament rodzinny
    - Miejsce zabaw
    - Wyposażenie dla dzieci

Jeśli planujesz kolejną rodzinną podróż, ale dzieci są już za duże, by dzielić pokój z Tobą, zarezerwuj pobyt w hotelu ibis i zaoszczędź 50% na drugim pokoju. Dodatkowo dostaniesz pokój tylko dla siebie (z pilotem do telewizora!).

A jeśli Twojej małej trzódce dopisuje apetyt — nie zawiedziesz się!
– w hotelach ibis Styles dzieci do lat 12 otrzymują bezpłatne śniadanie
– w hotelach ibis i ibis budget dzieci do lat 12 otrzymują zniżkę 50% na śniadanie

Skorzystaj więc z naszej oferty dla rodzin** i zarezerwuj swoją następną przygodę już dziś. W końcu nic lepiej nie umacnia więzi niż fantastyczne wspólne wspomnienia!

* ibis i ibis budget: Bezpłatne zakwaterowanie dla 1 dziecka do lat 12 dzielącego pokój z rodzicami (w zależności od rozmiaru pokoju). Ibis Styles: Bezpłatne zakwaterowanie i śniadanie dla maks. 2 dzieci do lat 12 dzielących pokój z rodzicami (w zależności od rozmiaru pokoju).
**Jeśli hotel uczestniczy w kampanii promocyjnej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się bezpośrednio z hotelem.