Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

(*) Najniższe dostępne ceny. Oferta jest uzależniona od podanych warunków, dostępności hotelu i dostępności oferty w hotelu. Informację o cenie znajdziesz w warunkach sprzedaży. W zależności od kraju ceny mogą nie obejmować podatków, obejmować wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny) lub wyłącznie podatek VAT. Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub podatek turystyczny) zostaną podane na kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana jedynie w chwili rezerwacji.

Wszystkie rezerwacje muszą być zagwarantowane ważną kartą kredytową 1. dnia pobytu.

W ramach 1 rezerwacji można zarezerwować do 6 pokoi.

Do godziny 18.00 w dniu zameldowania ta oferta może zostać zmieniona lub anulowana, a jej kwota podlega zwrotowi. Po tym czasie naliczona zostanie opłata za pierwszy nocleg. Bez przedpłaty. W niektórych krajach mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia.

Oferta zapewnia zakwaterowanie dzieci w pokoju rodziców i korzyści związane ze śniadaniem dla dzieci spożywających posiłek z rodziną. Korzyści mogą się różnić w zależności od zasad danej marki dotyczących dzieci. Zasady dotyczące dzieci mogą się różnić w zależności od hotelu - podczas dokonywania rezerwacji sprawdź warunki sprzedaży obowiązujące w danym hotelu.
50% zniżki na drugi pokój jest obliczane na podstawie średniej ceny noclegu, czyli ceny elastycznej za pokój zajmowany przez 1 osobę (ta sama zasada w przypadku 2 osób).

Termin ważności oferty podany jest wg czasu środkowoeuropejskiego.

Family & Co

Skorzystaj z 50% zniżki na drugi pokój dla dzieci.

0 PLN za dziecko *

POLECAMY

 • WIĘCEJ NIESPODZIANEK W HOTELACH IBIS STYLES:
  - Upominek dla dzieci
  - Apartament rodzinny
  - Miejsce zabaw
  - Wyposażenie dla dzieci
  - Menu dla dzieci

Oferta dla rodzin - korzyści dla Twojego dziecka!**

Bezpłatny pobyt dla dzieci zakwaterowanych w pokoju rodziców.*

Lubisz więcej swobody? Skorzystaj z 50% zniżki na drugi pokój dla dzieci.

Ponadto:
- w hotelach ibis Styles: darmowe śniadania dla dzieci
- w hotelach ibis i ibis budget: 50% zniżki na śniadania dla dzieci


Przeżyj wspaniałe chwile wraz z całą rodziną!

* ibis i ibis budget: bezpłatne zakwaterowanie dla 1 dziecka poniżej 12 lat dzielącego pokój z rodzicami (zależnie od wielkości pokoju) / ibis Styles: bezpłatne zakwaterowanie i śniadanie dla maksymalnie 2 dzieci poniżej 16 lat dzielących pokój z rodzicami (zależnie od wielkości pokoju). 
** Zależy od uczestnictwa hotelu w danej akcji promocyjnej. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się bezpośrednio z konkretnym hotelem.