Zamknij

Obróć urządzenie dla lepszych wrażeń

Zarezerwuj teraz!

ZAREZERWUJ TĘ OFERTĘ

Zamknij

Kiedy?

Pokój 1
1
0

Dodaj pokój

Więcej opcji

Zamknij

Ogólne warunki sprzedaży

*Ceny zaczynają się od , na podstawie jednego noclegu w standardowym pokoju dwuosobowym dla dwóch osób. Usługi dodatkowe, śniadanie i podatek turystyczny/miejski nie są wliczone w cenę. Cena odnotowana na stronie ibis.accor.com w ciągu ostatnich 24 godzin, za pobyt na jedną noc w ciągu najbliższych ośmiu dni, począwszy od jutra. Cena uzależniona od warunków hotelu, okresu i dostępności. W zależności od kraju, ceny te mogą nie zawierać podatków, mogą zawierać wyłącznie podatek VAT lub mogą zawierać wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny/miejski). Jeśli ceny nie zawierają wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i podatek turystyczny/miejski) zostaną podane w kolejnych etapach procesu rezerwacji. Cena jest gwarantowana tylko w momencie dokonywania rezerwacji.

1. Ogólne warunki programu ALL – Accor Live Limitless obowiązują w przypadku zniżki 10% dla uczestników, a gość musi należeć do programu ALL – Accor Live Limitless, aby móc z niej skorzystać.
2. Oferta jest ważna w następujących terminach pobytu: od 17.07.2021 do 31.12.2022. Dozwolone terminy rezerwacji: od 17.07.2021 do 30.12.2022. Na stronie oferty można znaleźć listę hoteli uczestniczących w programie w następujących krajach: Albania, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Gruzja, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Kazachstan, Kirgistan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia Północna, Mołdawia, Niemcy, Polska, Rumunia, Serbia, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia i Węgry.
3. Pobyt należy zarezerwować bezpośrednio w firmie Accor (przez oficjalne strony internetowe Accor, aplikacje mobilne Accor All, centrum telefoniczne programu ALL lub bezpośrednio w hotelu) albo w tradycyjnym biurze podróży, którego system rezerwacji jest automatycznie połączony z biurem rezerwacji firmy Accor. Pobyty zarezerwowane przez pośrednika, organizatora wycieczek lub zewnętrzne internetowe biuro podróży (np. expedia.com, booking.com itp.) nie będą objęte ofertą.
4. Zniżka w wysokości 10% jest przyznawana na podstawie CEN DLA UCZESTNIKÓW w terminach wymaganych przy rezerwacji.
5. Rezerwacje są elastyczne — można je odwołać lub zmienić do dnia rozpoczęcia pobytu. Ta oferta nie jest dostępna dla grup. Skorzystanie z oferty jest uzależnione od dostępności miejsc. W przypadku każdego hotelu obowiązują warunki sprzedaży. Oferta nie obejmuje dat wykluczonych przez objęte promocją hotele.
6. Jeśli ta cena nie jest dostępna, uczestnik nie może skorzystać z oferty.
7. Uczestnicy muszą podać numer karty programu ALL – Accor Live Limitless podczas dokonywania rezerwacji oraz okazać kartę w recepcji hotelu przy zameldowaniu.
8. Punkty Reward zostaną przekazane na konto uczestnika w ciągu 10 dni od wymeldowania się z hotelu.
9. Accor, uczestniczące hotele lub partnerzy niniejszej oferty nie ponoszą odpowiedzialności za niezrealizowanie lub niedostępność oferty ze względu na zewnętrzne i nieuniknione wydarzenia, które uniemożliwiają lub znacznie utrudniają realizację oferty przez firmę Accor, uczestniczące hotele lub partnerów niniejszej oferty. Klienci lub uczestnicy nie będą uprawnieni do żadnej rekompensaty, a korzyści z oferty (w szczególności punkty Reward) nie zostaną przyznane, jeśli oferta nie może zostać zrealizowana w tych okolicznościach.
10. Podczas wszelkich kontaktów z centrami obsługi telefonicznej lub biurami obsługi klienta w sprawie tej oferty proszę podać numer referencyjny 013965.

Odkrywaj Niemcy tego lata z przyjaciółmi

Zarezerwuj pobyt w Niemczech w przystępnej cenie tego lata

Od 54€. Zarezerwuj teraz! *

Planujesz niezapomniany weekend z przyjaciółmi? Wybierasz się na romantyczny wypad? Niemcy to doskonały cel podróży tego lata — a my mamy do wyboru mnóstwo propozycji pobytów w przystępnej cenie.
Ciesz się fantastycznym miejskim wypadem bez obawy o budżet. Poznaj Monachium, odkrywaj malownicze zakamarki Berlina lub pływaj kanałami Hamburga, podziwiając jego historyczną architekturę i północny urok.                   

Niezależnie od tego, czy motywacją do podróży jest chęć przygody czy potrzeba odpoczynku, z ibis możesz wybrać pobyty w przystępnej cenie w wielu miastach Niemiec. Spakuj się i zarezerwuj atrakcyjny pobyt w ibis.