Odkrywaj nowe dźwieki z ibis MUSIC

W hotelach ibis muzyka jest naszą pasją i staramy się jednoczyć ludzi poprzez siłę jej brzmienia. Wspieramy wschodzących artystów z całego świata, współpracujemy z najlepszymi festiwalami muzycznymi, a u naszych podstaw leży zapewnienie naszym gościom idealnego miejsca, w którym można słuchać głośno ulubionych utworów i spać spokojnie. Niezależnie od tego, jaki jest Twój gust muzyczny, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.
Sprawdź wszystkie najnowsze informacje o ibis MUSIC poniżej! 

ibis music


SZIGET FESTIVAL 2022

Po raz kolejny ibis połączył siły z Szigetem, aby stworzyć scenę ibis x ALL Europe Stage i zaprezentować wszystkich najlepszych, wschodzących artystów z całego świata.

🎸
FORWARDS FESTIVAL 2022  

W tym roku jesteśmy oficjalnym partnerem noclegowym najgorętszego festiwalu w Wielkiej Brytanii – Forwards. Odbywa się w Bristolu we wrześniu. Dołącz do nas, aby przeżyć wyjątkowe muzyczne doświadczenia i odkryć nowych muzycznych ulubieńców!

🌃
PRINZ PI @ ibis 

Muzyka na żywo powraca! Mieliśmy okazję gościć niemieckiego artystę hip-hopowego Prinz Pi, który w maju zaprezentował swoje najlepsze utwory w hotelu ibis Munich City West. Występy były strzałem w dziesiątkę!

📀
NOWE PRZEBOJE! 

Aby być na bieżąco z nanjowszymi listami odtwarzania, przygotowanymi przez artystów ibis MUSIC, upewnij się, że śledzisz ibis MUSIC na Spotify. Niezależnie od gustu muzycznego u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

🎟

Montreux Jazz Festival 2022

Taras ibis MUSIC z widokiem na Jezioro Genewskie był idealnym miejscem do podziwiania electro-popowych występów Breakbot i Irfane oraz setów DJ-ów przez całą noc. Zobacz, jak wyglądała cała aktywacja.

🎟
FAKTASTYCZNE OFERTY

Bądź szczęśliwy dzięki naszym wspaniałym ofertom na pobyty w hotelach ibis. Zarezerwuj swój wyjątkowy wyjazd wcześniej i zaoszczędź do 25% na pobycie, skorzystaj z tej oferty już teraz.

Nasze hotele uwielbiają ibis MUSIC i wspierają wschodzących artystów z całej Europy!
Odwiedź jeden z naszych flagowych hoteli i załap się na występ na żywo. Daj ponieść się muzyce!